Hakkımızda

Bünyesinde bulundurduğu farklı satış kanalları ile hizmet veren TELCOSAN MAKİNA ELEKTRİK SAN. TİC. LTD. ŞTİ. 20 yılı aşkın süredir sektöründe güvenle hizmet vermektedir. Bünyesinde bulundurduğu farklı satış kanalları ile hizmet veren TELCOSAN MAKİNA başta hırdavat, makina, elektrikli el aletleri, mekanik, iş güvenliği, elektrik, bilişim, zayıf akım ve network olmak üzere geniş ürün yelpazesi ile iç ve dış pazara tedarik sağlamaktadır. TELCOSAN MAKİNA ürün ve hizmetlerinin satışını ve satış sonrası desteğini büyük bir özveriyle yapmakta, faaliyetlerine her geçen gün kendini geliştirerek devam etmektedir. 2014 yılında ihracata başlayan TELCOSAN, birçok ülkeye ihracat yaparak dünya markası olma hedefine emin adımlarla ilerlemektedir. Türkiye hırdavat ve elektrik sektörünün kalbi konumundaki Karaköy-Perşembe pazarında başladığımız ticari hayatımız, İstanbul'da ilk günkü heyecanı ile devam etmektedir.


Katlite Politikamız

Firmamız, kaliteden ödün vermeyen bir anlayışla, müşteri taleplerine uyumlu, tam zamanlı ve ekonomik çözümler sunarak; aranılan, başarılı ve güvenilir bir kurum anlayışı ile teknolojik gelişme ve organize olmuş ekiple, sürekli iyileşmeyi politika olarak benimsemiştir. İş sağlığı ve güvenliği yönetim sistemi: Firmamız, çalışanların emniyetli ve sağlıklı bir çalışma ortamı ile daha iyi rekabet koşullarına ulaşabilmek için, çalışanların iş sağlığı ve güvenliği konusunda planlı ve sistemli çalışmalarını sağlayan standartlardadır.


Misyonumuz

Dürüstlük, şeffaflık ve müşteri memnuniyeti gibi temel ilklerden ödün vermeden, işimizi en iyi şekilde yapmak ve kazanımlarımızı iş ortaklarımız ve çalışanlarımızla paylaşmaktır.


Vizyonumuz

Uzun dönemli büyüme sağlayabilen, sektöründe lider konumda olan, profesyonel yönetim tarzını benimsemiş, hızla değişen dünya yapısına uygun yenilikçi çözümler üreten, kalıcı bir şirket olmaktır. Kurum kültürümüzün temeli, "Güçlü işbirliği, kalıcı dostluk" söylemimizden yola çıkarak.
• Kurum ortaklarına karşı şeffaf, kurum çalışanlarına karşı adaletli ve iş ortaklarına karşı dürüst olmak,
• Sektöründe yenilikçi ve öncü olmak,
• Sektörün tümüne faydalı olabilecek çalışma sistemleri geliştirmek, müşteri memnuniyetini sürekli ön planda tutmaktır.


Sosyal medya takip için ->